Vacátko Ludvík (Simmering 1873 - 1956 Praha)
Naše Unra s Lízinkou, signováno a popsáno vpravo dole Vacátko Naše Unra s Lízinkou, olej/plátno, 75 x 65,5 cm, restaurováno, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |